Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Dokunsal Kumaş

Textile Braille

Dokunsal Kumaş Endüstriyel evrensel jakar tekstili, kör insanlar için bir tercüman olarak düşünüldü. Bu kumaş iyi gören kişiler tarafından okunabilir ve görme güçlüğü çekmeye başlayan veya görme sorunu yaşayan körlere yardım etmek için tasarlanmıştır; Braille sistemini dostça ve yaygın bir malzeme ile öğrenmek için: kumaş. Alfabe, sayılar ve noktalama işaretlerini içerir. Hiçbir renk eklenmedi. Işık algılamama prensibi olarak gri skala üzerinde bir üründür. Sosyal anlamı olan ve ticari tekstillerin ötesine geçen bir projedir.

Proje Adı : Textile Braille, Tasarımcıların adı : Cristina Orozco Cuevas, Müşterinin adı : Cristina Orozco Cuevas.

Textile Braille Dokunsal Kumaş

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.