Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sınırlı Üretim Seçkin Şaraplar

Echinoctius

Sınırlı Üretim Seçkin Şaraplar Echinoctius birçok bakımdan eşsiz. Tasarım ürünün eşsiz karakterini yansıtıyor. Ayrıca ürün, isminin derin anlamını aktarma mecburiyetindedir. Bu yüzden gece-gündüz, siyah-beyaz zıtlığını, gün dönümünü hissettirmelidir. Tasarım gecenin saklı gizemini yansıtmak istemektedir: Gökyüzünün geceleri bizi hayran bırakan güzelliği, takımyıldızları ve burçlar kuşağında gizlenen büyülü bilmece.

Proje Adı : Echinoctius, Tasarımcıların adı : Valerii Sumilov, Müşterinin adı : SHUMI LOVE DESIGN (TM).

Echinoctius Sınırlı Üretim Seçkin Şaraplar

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.