Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Roly Poly Hareketli Tahta Oyuncaklar

Tumbler" Contentment "

Roly Poly Hareketli Tahta Oyuncaklar Bir gökkuşağına nasıl sahip olunur? Bir yaz esintisi nasıl kucaklanır? Bazı zarif nesneler beni çok duygulandırır, kendimi çok mutlu ve tatmin olmuş hissederim. Yeteri kadar olması bile şölen gibi. Değişik malzemeleri basit ve komik şekillerde biçimlendirmeyi çok seviyorum. Bırakın çocuklar gerçek dünyayı tanımak için onlarla oynasın, hayal güçlerini harekete geçirsinler ve çevrelerini anlasınlar.

Proje Adı : Tumbler" Contentment " , Tasarımcıların adı : Sha Yang, Müşterinin adı : Sha Yang Design.

Tumbler" Contentment "  Roly Poly Hareketli Tahta Oyuncaklar

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.