Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Koltuk

xifix2base arm-chair-one

Koltuk Koltuğun tasarımı sadece gerekli miktarda malzeme kullanılmasına ve fiziğe dayanmıştır. Gövdesi sonu olmayan bir metal boruyla tasarlanmıştır. Dengesini spiral formuna borçlu olmasıyla beraber ekstra bir yapıya veya bağlantıya ihtiyaç duymamaktadır. Metal bir raf ve oturma bölgesinden oluşmaktadır. Farklı malzeme çeşitleri mevcuttur; metal, deri, tahta, kumaş gibi. Oturma, bekleme odaları, bürolar ve salonlar gibi açık veya kapalı mekanlarda kullanılması için düşünülmüş bir tasarımdır.

Proje Adı : xifix2base arm-chair-one, Tasarımcıların adı : Juergen Josef Goetzmann, Müşterinin adı : Creativbuero.

xifix2base arm-chair-one Koltuk

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.