Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Emlak Satış Merkezi

MIX C SALES CENTRE

Emlak Satış Merkezi t bir emlak satış merkezi. Orijinal mimari form cam kare bir kutu. Genel iç tasarım binanın dışından görülebilir ve iç tasarım tamamen binanın yüksekliği ile yansıtılır. Dört fonksiyon alanı, multimedya ekran alanı, model ekran alanı, müzakere kanepe alanı ve malzeme görüntüleme alanı vardır. Dört işlev alanı dağınık ve yalıtılmış görünüyor. Bu nedenle, iki tasarım konseptine ulaşmak için tüm alanı birbirine bağlamak için bir şerit uyguladık: 1. İşlev alanlarını bağlamak 2. Bina yüksekliğini oluşturmak.

Proje Adı : MIX C SALES CENTRE, Tasarımcıların adı : Kris Lin, Müşterinin adı : .

MIX C SALES CENTRE Emlak Satış Merkezi

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.