Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ofis Binası

FLOW LINE

Ofis Binası Sahadaki alan, binanın dış duvarı nedeniyle düzensiz ve eğridir. Dolayısıyla tasarımcı, bu durumda bir akış hissi yaratma umuduyla akış çizgileri kavramını uygular ve sonunda akan çizgilere dönüşür. İlk olarak, kamu koridoruna bitişik dış duvarı yıktık ve üç fonksiyon alanı uyguladık, Üç alanı dolaşmak için bir akış hattı kullandık ve akış hattı da dışarıya giriş. Şirket beş bölüme ayrılmıştır ve onları temsil etmek için beş satır kullanıyoruz.

Proje Adı : FLOW LINE, Tasarımcıların adı : Kris Lin, Müşterinin adı : .

FLOW LINE Ofis Binası

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.