Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kahve ve Uçan Daire İçecek

LOA Coffee Cup

Kahve ve Uçan Daire İçecek Kahve günün başlangıcıdır İçme, toplantılar için bahane ve bazı iş ve çalışma saatleri uzatılacak başlangıcını temsil için unutmadan, öğle sonunu tanımlar. , Yaşayan çalışma ve eğlence kahve içme eylemi ile bağlantılı alanlarda ve etkinliklerdir.Fincan tasarımı sürekli bir düzlem morfolojik ifadesi olarak "origami" tekniğini benimsemek niyetinde nedeni budur.

Proje Adı : LOA Coffee Cup, Tasarımcıların adı : JOSUÉ RIVERA GANDÍA, Müşterinin adı : Josué Rivera Gandîa.

LOA Coffee Cup Kahve ve Uçan Daire İçecek

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.