Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Broş

"Emerald" - Project Asia Metamorphosis

Broş Karakterini ve dış görünümünü değiştirerek bir takıyı yeni bir tasarıma dönüştürebilirsiniz. Tabiat sürekli bir döngü içindedir. Bahar kışı takip eder, sabah da geceyi. Atmosferle birlikte renkler de değişir. Bu değişim prensibi “Asya Metamorfoz” takılarında öne çıkıyor. Bu koleksiyonda iki farklı alem, iki hür görüntü bir objeye yansıyor. Broşun hareketli elemanları mücevherin karakterini ve görünümünü değiştirebilmenize imkan tanıyor.

Proje Adı : "Emerald" - Project Asia Metamorphosis, Tasarımcıların adı : Victor A. Syrnev, Müşterinin adı : Uvelirnyi Dom VICTOR.

"Emerald" - Project Asia Metamorphosis Broş

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.