Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sehpalar

Musketeers

Sehpalar Basit, zarif ve fonksiyonel. Silahşörler üç ayaklı sehpalardır. Bükülerek şekillendirilmiş toz kaplama metal gövde ile lazer kesim tahta ayaklardan oluşmaktadır. Üç ayaklı oturumun dört ayaklıya göre daha dengeli ve sallantısız olacağı geometrik olarak ispatlanmıştır. Mükemmel denge ve fonksiyonelliği olan Silahşör'ün modern görünümü ve zerafeti onu odanızın mükemmel bir parçası yapacaktır.

Proje Adı : Musketeers, Tasarımcıların adı : Rachelle Dagñalan, Müşterinin adı : Rachelle Marie Dagñalan (rmd*).

Musketeers Sehpalar

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.