Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Etkileşimli Diş Fırçası

TTONE

Etkileşimli Diş Fırçası TTONE çocuklar için geliştirilmiş etkileşimli bir diş fırçasıdır ve pili olmaksızın müzik çalabilmektedir. TTone fırçalama hareketinden doğan kinetik enerjiyi kullanabilmektedir. Bu sayede diş fırçalama çocuk için eğlenceli bir işleme dönüşür ve sağlıklı bir diş bakımı alışkanlığı doğmasına yardımcı olur. Müzik, değişebilir fırçadan gelmektedir. Fırça yenilendiği zaman, yeni fırça ile farklı bir melodi gelmektedir. Müzik çocuğunuzu eğlendirirken, doğru fırçalama süresine uymasını da sağlar. Aynı zamanda ebeveynlerin çocuklarının diş fırçalama işlemini tamamlayıp tamamlamadıklarını takip edebilmelerine olanak verir.

Proje Adı : TTONE, Tasarımcıların adı : Nien-Fu Chen, Müşterinin adı : Umeå Institute of Design .

TTONE Etkileşimli Diş Fırçası

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.