Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Noel Kartı

Season´s Greetings

Noel Kartı Kullanılan kağıt %100 pamuktan üretilmiştir. Dokunulduğundaki yumuşaklık hissi modaya olan bağını vurgulamaktadır. Kartın belirgin ve zarif tasarımı CBR’nin günlük bayan giyiminde lider kimliğinin altını çizmektedir. Kırmızı burunlu Ren Geyiği Rudolf, Noel ile ticareti bir araya getirmiştir. Geyiğin boynundaki eşarp kurumun moda firması kimliğini ortaya koymaktadır.

Proje Adı : Season´s Greetings, Tasarımcıların adı : Jens Lattke, Müşterinin adı : CBR Fashion Group.

Season´s Greetings Noel Kartı

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.