Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Yuvarlanmak + GPS cihazı

Trail Ranger

Yuvarlanmak + GPS cihazı Neden patika haritaları düzdür de, patikalar düz değildir? Dünyada bir ilk! Trail Ranger ile off-road aracınızla tırmanış ve inişlerinizi bir GPS haritaya kayıt edebilir ve tüm dünyadaki off road dostlarınızla paylaşabilirsiniz. AXYZ harita platformumuzla çalışan Trail Ranger aracınız çok tehlikeli bir şekilde yan yattığı zaman devrilme uyarısı da vermektedir. Şimdi dünyaya fethettiğiniz çılgın engebeleri gösterin. Çünkü sizin dünyanız düz değil. Trail Ranger hakkında daha fazla bilgi almak ve iPhone/iPad uygulaması olarak indirmek için lütfen bizi ziyaret edin: http://puckerfactors.com/trailranger

Proje Adı : Trail Ranger, Tasarımcıların adı : Anjan Cariappa M M, Müşterinin adı : Muckati SDD.

Trail Ranger Yuvarlanmak + GPS cihazı

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.