Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Tahta Kaşık

Balance

Tahta Kaşık Armut ağacından elle oyularak şekillendirilmiş olan bu kaşık ideal bir form ve dengeye sahiptir. Balance Kaşık, mutfak eşyalarını insanoğlu tarafından kullanılan en eski malzeme olan tahta ile yeniden tasarlamak arzusunun bir ürünüdür. Kaşığın ucu tencerelerin köşe bölgelerini daha iyi sıyırabilmek için asimetrik oyulmuştur. Sap bölümü sağ elli bir kullanıcıya ideal tutuş sağlamak için hafifçe kavislidir. Sapın dip bölümündeki yarığa geçirilen metal parça hem kaşığa özel bir karakter kazandırmakta hem de biraz ağırlık ilave etmektedir. Sapın düz olan dibi kaşığın masa üstünde dik durabilmesini sağlamaktadır.

Proje Adı : Balance, Tasarımcıların adı : Christopher Han, Müşterinin adı : natural crafts by Chris Han.

Balance Tahta Kaşık

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımcısı

Dünyanın en iyi tasarımcıları, sanatçıları ve mimarları.

İyi tasarım büyük bir takdiri hak eder. Her gün, özgün ve yenilikçi tasarımlar, harika mimari, şık moda ve yaratıcı grafikler yaratan harika tasarımcılara yer vermekten mutluluk duyuyoruz. Bugün size dünyanın en büyük tasarımcılarından birini sunuyoruz. Bugün ödüllü bir tasarım portföyüne göz atın ve günlük tasarım ilhamınızı alın.