Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Tahta Kaşık

Balance

Tahta Kaşık Armut ağacından elle oyularak şekillendirilmiş olan bu kaşık ideal bir form ve dengeye sahiptir. Balance Kaşık, mutfak eşyalarını insanoğlu tarafından kullanılan en eski malzeme olan tahta ile yeniden tasarlamak arzusunun bir ürünüdür. Kaşığın ucu tencerelerin köşe bölgelerini daha iyi sıyırabilmek için asimetrik oyulmuştur. Sap bölümü sağ elli bir kullanıcıya ideal tutuş sağlamak için hafifçe kavislidir. Sapın dip bölümündeki yarığa geçirilen metal parça hem kaşığa özel bir karakter kazandırmakta hem de biraz ağırlık ilave etmektedir. Sapın düz olan dibi kaşığın masa üstünde dik durabilmesini sağlamaktadır.

Proje Adı : Balance, Tasarımcıların adı : Christopher Han, Müşterinin adı : natural crafts by Chris Han.

Balance Tahta Kaşık

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.