Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Bileklik

Fred

Bileklik Günümüzde çok çeşitli bileklik var: altın, plastik, ucuz, pahalı… güzel, hoşlar fakat hepsi siradanlar. Fred ise daha fazlasını veriyor. Sadelikleri ile bu bileklikler eski zamanların soyluluğunu canlandırırken hala modernler. Çıplak ele giyilebildikleri gibi ipek bir bluz veya siyah bir süveter ile de giyilebilirler. Giyen insana daima bir mükemmellik kazandırıran bu kolluklar çift olarak geldikleri için benzersizdirler. Çok hafif oldukları için çok rahattırlar. Onları takan kişi kesinlikle fark edilecektir.

Proje Adı : Fred, Tasarımcıların adı : Diana Sokolic, Müşterinin adı : .

Fred Bileklik

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım röportajı

Dünyaca ünlü tasarımcılarla röportajlar.

Tasarım gazetecisi ile dünyaca ünlü tasarımcılar, sanatçılar ve mimarlar arasındaki tasarım, yaratıcılık ve yenilik üzerine en son röportajları ve konuşmaları okuyun. Ünlü tasarımcıların, sanatçıların, mimarların ve yenilikçilerin en son tasarım projelerini ve ödüllü tasarımlarını görün. Yaratıcılık, yenilikçilik, sanat, tasarım ve mimariye ilişkin yeni içgörüler keşfedin. Harika tasarımcıların tasarım süreçleri hakkında bilgi edinin.