Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Bileklik

Fred

Bileklik Günümüzde çok çeşitli bileklik var: altın, plastik, ucuz, pahalı… güzel, hoşlar fakat hepsi siradanlar. Fred ise daha fazlasını veriyor. Sadelikleri ile bu bileklikler eski zamanların soyluluğunu canlandırırken hala modernler. Çıplak ele giyilebildikleri gibi ipek bir bluz veya siyah bir süveter ile de giyilebilirler. Giyen insana daima bir mükemmellik kazandırıran bu kolluklar çift olarak geldikleri için benzersizdirler. Çok hafif oldukları için çok rahattırlar. Onları takan kişi kesinlikle fark edilecektir.

Proje Adı : Fred, Tasarımcıların adı : Diana Sokolic, Müşterinin adı : .

Fred Bileklik

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.