Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Takvim

NTT COMWARE 2013 Calendar “Custom&Enjoy”

Takvim Kaleydoskop tarzında olan bu takvimin çok renkli ve üst üste gelen kesik grafikleri vardır. Sayfaların sıralarını değiştirerek basitçe kişiselleştirebileceğiniz renk desenleri NTT COMWARE'in yaratıcılık hassasiyetini gösteriyor. Yeterli yazı boşlukları ve yazı çizgileri kullanışlılığı arttırıyor ve şahsi alanlarınızı süsleyerek mükemmel bir zaman planlayıcı takvim ortaya çıkarıyor.

Proje Adı : NTT COMWARE 2013 Calendar “Custom&Enjoy”, Tasarımcıların adı : Katsumi Tamura, Müşterinin adı : good morning inc..

NTT COMWARE 2013 Calendar “Custom&Enjoy” Takvim

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.