Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Restoran

100 Bites Dessert

Restoran Tasarım teması ısırık; grafik portreler, diş modelleri, meşhur yüzler her müşterinin tad dokularını uyaracak ana özellikler. Şık kahverengi beyaz tavandan muhteşem beyaz duvarları, zarifçe düzenlenmiş ürün tanıtım duvarından değişik yıllara ait 100 ikonu, zengince tasarlanmış kara mizahı sersemletiyor.

Proje Adı : 100 Bites Dessert, Tasarımcıların adı : Danny Chan, Müşterinin adı : Beige Design Ltd..

100 Bites Dessert Restoran

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.