Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
İkili Koltuk

Mowraj

İkili Koltuk Mowraj ikili koltuk eski Mısır ve Gotik ruhunu canlandırmak için tasarlanmıştır. Formunu eski Mısır tipi bir harman döveni olan ‘Nowrag’dan almış ve özünden ödün verilmeden değiştirilerek Gotik havası kazandırılmıştır. Siyah lake yapının ayak ve kollarında el işçiliği eski Mısır oymaları olup, zengin kadife ile döşenmiş ve ortaçağ tahtlarının Gotik görüntüsünü verecek şekilde kama ve çekme halkaları ile süslenmiştir. v

Proje Adı : Mowraj , Tasarımcıların adı : Dalia Sadany, Müşterinin adı : Dezines Dalia Sadany Creations.

Mowraj  İkili Koltuk

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.