Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kablasoz Hoparlör

Saxound

Kablasoz Hoparlör Saxound eşsiz bir hoparlör olup, dünyanın bazı önde gelen hoparlörlerinden esinlenmiştir. Birkaç sene önce yapılmış mükemmel bir buluş ile bizim kendi buluşumuzun bir bileşimi olup insanlar için tamamen yeni bir deneyim yaratmaktadır. Saxound’un temel elemanları silindirik bir yapı ve dizgi birleşimidir. Saxound’un boyutları normal bir kompakt diskin 13 cm. olan çapından esinlenmiş olup yüksekliği 9,5 cm. dir. Tek elle yer değiştirebilir. İki tane 1 in. tweeter, iki tane 2 in. orta sürücü ve 1 adet bas radyatörden oluşmaktadır.

Proje Adı : Saxound, Tasarımcıların adı : Syed Tajudeen Abdul Rahman, Müşterinin adı : Design Under Garage.

Saxound Kablasoz Hoparlör

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.