Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Elbise Askılığı

Lande

Elbise Askılığı Elbise askılığı oldukça dekoratif ve kullanışlı bir ofis heykeli, sanat ve fonksiyonun bir kaynaşması olarak tasarlanmıştır. Kompozisyon ofis mekanını güzelleştirmek ve en simgesel kurum giysisi olan Blazer’ı korumak için düşünülmüştür. Sonuç olarak çok mükemmel ve enerjik bir ürün ortaya çıkmıştır. Üretim ve satış etkinliği için ürün hafif, sağlam ve seri üretime uygun olacak şekilde tasarlanmıştır.

Proje Adı : Lande, Tasarımcıların adı : Fabrizio Constanza, Müşterinin adı : fabrizio Constanza.

Lande Elbise Askılığı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.