Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sallanan Sandalye

WIRE

Sallanan Sandalye İki birbirine geçmiş alüminyum borudan oluşan WIRE, CNC tekniğiyle tasarlanmış. Fonksiyonel bir sandalye olmasına rağmen düz bir yüzeyde asılı kabloları anımsatıyor. Oturma yeri ise borularla gizlenmiş. WIRE'nin mükemmel dengesini ise benzersiz yapısına borçluyuz. Dayanıklı, dengeli ve uzun ömürlü olmasının dışında aynı zamanda düşük maliyet ve lüks görünümün tek adresi. WIRE'nin üretimi de oldukça basit. Ayrıca, hafif ve paslanmaya dayanıklı malzemesi sayesinde açık veya kapalı alan demeksizin her yerde kullanılabilir.

Proje Adı : WIRE, Tasarımcıların adı : Hong Zhu, Müşterinin adı : .

WIRE Sallanan Sandalye

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım ekibi

Dünyanın en büyük tasarım ekipleri.

Bazen gerçekten harika tasarımlar ortaya çıkarmak için çok büyük bir yetenekli tasarımcı ekibine ihtiyacınız var. Her gün, ödüllü, yenilikçi ve yaratıcı bir tasarım ekibine sahibiz. Dünya çapındaki tasarım ekiplerinden özgün ve yaratıcı mimari, iyi tasarım, moda, grafik tasarımı ve tasarım stratejisi projelerini keşfedin ve keşfedin. Büyük usta tasarımcıların orijinal eserlerinden ilham alın.