Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sallanan Sandalye

WIRE

Sallanan Sandalye İki birbirine geçmiş alüminyum borudan oluşan WIRE, CNC tekniğiyle tasarlanmış. Fonksiyonel bir sandalye olmasına rağmen düz bir yüzeyde asılı kabloları anımsatıyor. Oturma yeri ise borularla gizlenmiş. WIRE'nin mükemmel dengesini ise benzersiz yapısına borçluyuz. Dayanıklı, dengeli ve uzun ömürlü olmasının dışında aynı zamanda düşük maliyet ve lüks görünümün tek adresi. WIRE'nin üretimi de oldukça basit. Ayrıca, hafif ve paslanmaya dayanıklı malzemesi sayesinde açık veya kapalı alan demeksizin her yerde kullanılabilir.

Proje Adı : WIRE, Tasarımcıların adı : Hong Zhu, Müşterinin adı : .

WIRE Sallanan Sandalye

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.