Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Tencere Seti

MiMì

Tencere Seti Mimi basit ama kullanışlı tasarımı, keskin hatlarıyla öne çıkıyor. Tencerenin sapları ise sıradışı oluşunun dışında bir o kadarda kullanışlı. Kişinin elinin şeklini alan esnek metalin sayesinde, tutuş kolaylığı sağlanıyor. Minimal tasarımıyla ergonomi gelişimine katkıda bulunurken az malzeme kullanarak nasıl daha iyi bir tasarım ortaya konabileceğinin de bir kanıtı oluyor Mimi Tencere Seti.

Proje Adı : MiMì, Tasarımcıların adı : Gian Piero Giovannini, Müşterinin adı : urge design.

MiMì Tencere Seti

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.