Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Masa

cocktail

Masa Cocktail Masası ilginç gölgeler yaratan, her stile uygun siyah bir masadır. Ara katlar masanın görünüşünü güzelleştirirken, masa üstünün boş kalmasını da sağlıyor. Demonte olarak alınan masa evde kolayca monte edilebiliyor. Tasarım oldukça güzel ve ilginç. Kokteyl masaları genelde ortamın merkezindedirler ama kendileri ilgi çekmezler. Bu masa ikisini de başarıyor.

Proje Adı : cocktail, Tasarımcıların adı : Mario J Lotti, Müşterinin adı : Mario J Lotti Architecture, PC.

cocktail Masa

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.