Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Yapım/Yapım Sonrası/Yayıncılık

Ashgabat Tele-radio Center ( TV Tower)

Yapım/Yapım Sonrası/Yayıncılık Aşkabat Tele-Radyo Merkezi (TV Kulesi) 211 metre yüksekliği ile devasa bir yapıdır. Türkmenistan’ın başkenti Aşkabat’ın güney eteklerinde deniz seviyesinden 1024 metre yükseklikte bir tepenin üzerine inşa edilmiştir. TV kulesi radyo ve televizyon program yapımcılığı, yapım sonrası ve yayıncılığın ana merkezi konumundadır ve dijital teknolojinin en iyi sanat örneklerinden biridir. TV kulesi HD yayıncılıkta Türkmenistan’ı Asya’nın öncü ülkesi durumuna getirmiştir. TV kulesi yayıncılık sektöründe son 20 yılın en büyük teknoloji yatırımıdır.

Proje Adı : Ashgabat Tele-radio Center ( TV Tower), Tasarımcıların adı : Polimeks Construction, Müşterinin adı : Polimeks Construction .

Ashgabat Tele-radio Center ( TV Tower) Yapım/Yapım Sonrası/Yayıncılık

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.