Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
İstiflenebilen Sandalye

xifix-one

İstiflenebilen Sandalye Sandalyenin tasarımı sadece gerekli miktarda malzeme kullanılmasına, fiziğe, çoklu kullanıma, iç mekan ve dış mekan kullanımına ve en çok da istiflenebilme özelliğine dayanmıştır. Ağırlığın odak noktası sonu olmayan bir boru sayesinde sağlanmıştır. Oturma yeri iki eksen nokta üzerine sabitlenmiştir. Eksen üzerine sabitlenmiş noktalar oturma yerinin geriye yaslanmasını ve üst üste istiflenebilmesine olanak sağlıyor. Oturma yeri kolaylıkla çıkarılabilir, farklı malzeme, şekil, renk ve tasarım ile değiştirilebilir.

Proje Adı : xifix-one, Tasarımcıların adı : Juergen Josef Goetzmann, Müşterinin adı : Creativbuero.

xifix-one İstiflenebilen Sandalye

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım ekibi

Dünyanın en büyük tasarım ekipleri.

Bazen gerçekten harika tasarımlar ortaya çıkarmak için çok büyük bir yetenekli tasarımcı ekibine ihtiyacınız var. Her gün, ödüllü, yenilikçi ve yaratıcı bir tasarım ekibine sahibiz. Dünya çapındaki tasarım ekiplerinden özgün ve yaratıcı mimari, iyi tasarım, moda, grafik tasarımı ve tasarım stratejisi projelerini keşfedin ve keşfedin. Büyük usta tasarımcıların orijinal eserlerinden ilham alın.