Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
İstiflenebilen Sandalye

xifix-one

İstiflenebilen Sandalye Sandalyenin tasarımı sadece gerekli miktarda malzeme kullanılmasına, fiziğe, çoklu kullanıma, iç mekan ve dış mekan kullanımına ve en çok da istiflenebilme özelliğine dayanmıştır. Ağırlığın odak noktası sonu olmayan bir boru sayesinde sağlanmıştır. Oturma yeri iki eksen nokta üzerine sabitlenmiştir. Eksen üzerine sabitlenmiş noktalar oturma yerinin geriye yaslanmasını ve üst üste istiflenebilmesine olanak sağlıyor. Oturma yeri kolaylıkla çıkarılabilir, farklı malzeme, şekil, renk ve tasarım ile değiştirilebilir.

Proje Adı : xifix-one, Tasarımcıların adı : Juergen Josef Goetzmann, Müşterinin adı : Creativbuero.

xifix-one İstiflenebilen Sandalye

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.