Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sağlık Merkezi

Neo Derm The Center

Sağlık Merkezi Neo Derm çizgilerin rezonansını kullanıyor. Kireç rengi aydınlatmalar, bu ten bakım merkezinin canlı ve enerjik tasarımını göstermeye yetiyor. Cesur beyaz kirişler tüm tavan boyunca devam ederek çevre mekanlara bağlanıyor. Resepsiyonun yanında bulunan dinlenme salonu mobilyadan halıya kireç rengi uygulamaları ile Victoria limanına bakan sağlık merkezinin genç ve dinçleştirici özünü vurguluyor.

Proje Adı : Neo Derm The Center, Tasarımcıların adı : Danny Chan, Müşterinin adı : Beige Design Limited.

Neo Derm The Center Sağlık Merkezi

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.