Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Mesaj Kartı

Standing Message Card “Post Animal”

Mesaj Kartı Önemli mesajlarınızı kağıt hayvan setleri ile gönderin. Mesajınızı bir hayvan gövdesi üzerine yazın ve diğerleri ile birlikte bir zarf içinde gönderin. Bu eğlenceli bir mesaj kartı olacaktır ve alıcı diğerleri ile birlikte sergileyebilir. Altı değişik hayvan vardır: ördek, domuz, zebra, penguen, zürafa ve ren geyiği. Tasarımlı Yaşam: Kaliteli tasarımlar mekanları zenginleştirir ve kullanıcıların zihinsel dönüşümüne destek olur. Görme, dokunma ve kullanım rahatlığı sağlar. Hafiflerdir ve güzel bir sürpriz etkisi yaratırlar. Mekanlar güzelleşir. Bizim orijinal ürünlerimiz “Tasarımlı Hayat” görüşü ile tasarlanmaktadır.

Proje Adı : Standing Message Card “Post Animal”, Tasarımcıların adı : Katsumi Tamura, Müşterinin adı : good morning inc..

Standing Message Card “Post Animal” Mesaj Kartı

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.