Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Domuzcuk Kumbara

DEEPE

Domuzcuk Kumbara DEEPE bir domuzcuk kumbara. Özgün görünümü pahalı, gösterişli bir mücevher özelliği ile sürekli bir aile üyesinin tatlı ve sevimli mevcudiyetini birleştiriyor. Para biriktirme de fonksiyonel özelliği. Ancak DeePee’nin karşıladığı standart fonksiyonlarına ilave en öne çıkan özelliği seçkin evlerin eşsiz ve tamamlayıcı bir mücevheri olması.

Proje Adı : DEEPE, Tasarımcıların adı : Zoltan Madosfalvi, Müşterinin adı : Lima Home design studio.

DEEPE Domuzcuk Kumbara

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.