Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Seramik Fayans

elhamra

Seramik Fayans Saraylara layık özel seri. Elhamra sarayından esinlenerek üretilen seri dijital teknoloji ile yaratılan ve arşivlenen ürünlerin en iyilerinden biri. 3 boyutlu dokusu olan ve 30 x 60 cm ebatlarında üretilen fayans turkuaz, açık turkuaz ve beyaz renklerden oluşuyor. Yer döşemeleri de aynı renk desenlere sahip. Elhamra sarayları andıran mekanlar için yegane seçenektir.

Proje Adı : elhamra, Tasarımcıların adı : Bien Seramik Design Team, Müşterinin adı : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

elhamra Seramik Fayans

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.