Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Lamba

Capsule Lamp

Lamba Lamba ilk olarak bir çocuk giyim markası için tasarlanmıştı. Çocuklar için dükkan önlerinde bulunan otomatik satış makinelerinden alınan kapsül oyuncaklardan esinlenilmiştir. Lambaya bakıldığında her biri bir dilek içeren ve insanın gençlik duygularını canlandıran bir sürü renkli kapsül oyuncak görülmektedir. Kapsül sayısı ayarlanabilmekte ve istenildiği gibi değiştirilebilmektedir. Gündelik olaylardan özel dekorasyonlara, kapsüllerin içine koyduğunuz nesneler ile kendinizi ifade edebilir, her hangi bir zamanda yaşantınızı ve bakış açınızı yansıtabilirsiniz.

Proje Adı : Capsule Lamp, Tasarımcıların adı : Lam Wai Ming, Müşterinin adı : .

Capsule Lamp Lamba

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.