Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Mutfak Aksesuarları

KITCHEN TRAIN

Mutfak Aksesuarları Değişik tip aksesuar kullanımı görsel rahatsızlığın yanı sıra dağınık bir mutfak görüntüsü yaratmaktadır. Hepsini bir araya toparlamak için her evde bulunan popüler mutfak aksesuarlarını bir set içinde bütünleştirdim. Tasarım tamamen yaratıcılıktan ilham almıştır. “Birleşik form” ve “Güzel görünüm” özelliklerinden iki tanesidir. Ayrıca yenilikçi görünümü pazarın ilgisini çekecektir. Altı aletin bir paket içinde sunulması hem üretici hem de müşteri için bir fırsat olacaktır.

Proje Adı : KITCHEN TRAIN, Tasarımcıların adı : Ahmad Abedini, Müşterinin adı : Iranian Industrial Designers Institute.

KITCHEN TRAIN Mutfak Aksesuarları

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.