Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Yat

Portofino Fly 35

Yat Portofino Fly 35, salonda ve kabinlerde bulunan büyük pencerelerden gelen doğal ışıkla doldu. Boyutları, bu büyüklükteki bir tekne için benzeri görülmemiş bir alan hissi sunar. İç mekan boyunca, renk paleti sıcak ve doğaldır, renklerin ve malzemelerin denge bileşimlerinin seçimi ile, iç tasarımın uluslararası trendlerini takip ederek, ortamları modern ve konforlu alanlarda yapar.

Proje Adı : Portofino Fly 35, Tasarımcıların adı : Jean Gilbert Dupont, Müşterinin adı : Portofino Yachts.

Portofino Fly 35 Yat

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.