Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Raf Sistemi

Quadro Qusabi

Raf Sistemi Quadro Qusabi Raf Sistemi (kısaca QQ) yapı iskelelerinin kullanışlılığından esinlenmiştir. Qusabi’ler ( Japonca’da takoz ) raf direklerinin deliklerine istenilen yükseklikte takılırlar. Raflar ve çekmeceler, alet veya somun kullanılmaksızın, Qusabi takozların üzerine otururlar. Herhangi bir raf veya çekmece istenildiği zaman değiştirilebilir. Yeni bir QQ sistemini 2 raf, 4 direk ve 1 tutucu kullanarak yaratmak oldukça kolaydır. En küçük rafın alanı 280 cm2’dir. Diğer raf ebatları 8 cm. daha geniş veya daha uzundur. QQ sistemi mevcut yapıya yeni direkler ve raflar ekleyerek sonsuza kadar uzatılabilir.

Proje Adı : Quadro Qusabi, Tasarımcıların adı : Sonia Ponka, Müşterinin adı : MultiMono.

Quadro Qusabi Raf Sistemi

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.