Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Marka Kimliği, Marka Stratejileri

babyfirst

Marka Kimliği, Marka Stratejileri Üst kalite ithal bebek ürünlerinin Çin pazarında perakende satışı için bir Çin ve yabancı firmanın ortak girişimi. Tasarım batı ile Çin kültürünü, modern ile gelenekseli, kültürel ve sosyal anlayışları birleştiriyor. Doğan bebeklerin şans getirmesi için kırmızı kumaş ile kundaklanmaları bir Çin geleneğidir (kırmızı iyi şansın rengidir). Emzik ise batı dünyasını temsil eder. Bu tasarım geleneklere saygı duyarken, modern yaşamıda ifade ediyor. Ayrıca Çin’in ‘tek çocuk’ politikası sonucu bebeklere ne kadar çok değer verildiğini de fark ediyoruz.

Proje Adı : babyfirst, Tasarımcıların adı : brian LAU lilian CHAN, Müşterinin adı : .

babyfirst Marka Kimliği, Marka Stratejileri

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.