Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Emlak Ajansı

The Ribbon

Emlak Ajansı "Şerit Dansı" gibi, açık mekansal ölçekli, genel alan beyazdır, mobilya yerleştirme konseptini kullanır, alanla bağlantılı bir ilişki şekillendirir, en özeli duvar ve dolap arasındaki ilişkidir, bütünleşir Tavanı ve zemini olan masa, kasıtlı olarak düzensiz geometri ile kırılma bölümü, sadece kirişin aşırı miktarda kusurunu kapatmakla kalmaz, aynı zamanda ışığın yansıması yoluyla eğri tarzı soyut bir şerit fikrini gösteren modern gerçek konsepti de gösterir.

Proje Adı : The Ribbon, Tasarımcıların adı : Kris Lin, Müşterinin adı : JIANG SU ZHI HAO Real Estate Development Company Limited.

The Ribbon Emlak Ajansı

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.