Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Genç giyim mağaza zinciri

Trend Platter

Genç giyim mağaza zinciri Markanın “çeşitlilik” ve “karıştır-yakıştır” gibi özelliklerini öne çıkaran “Trend Platter”, eski ve klasikden modern ve minimale kadar geniş bir yelpazede farklı moda tasarımları ile markanın yükselişini sağlıyor. Siyah kubbeli tavan klasik modayı sunarken damalı yer döşemeleri eski dönemleri çağrıştırıyor. Beyaz bölüm minimalist sadeliği yansıtırken, modern bölüm ise siyah ve metalik renklerden oluşuyor. Değişik stillerde tasarlanmış arka planlar markanın özelliklerini yaratıcı bir yaklaşımla yansıtıyorlar.

Proje Adı : Trend Platter, Tasarımcıların adı : Lam Wai Ming, Müşterinin adı : PMTD Ltd..

Trend Platter Genç giyim mağaza zinciri

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.