Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ofis

STUDIO NL CONTROLLED CHAOS

Ofis Levhaların yapısal ve biçimsel niteliklerinden faydalanarak beyaz filenin gri arka plana uyum sağlayarak yayılması düşünülmüştür. Beyaz çizgiler iç mekanın farklı amaçlara hizmet edebilmesi için düşünülmüştür (kütüphane, cd'lik, ışıklandırma, raf ve masa gibi). Bu konsept bütünsel tasarım ve kaos teorisinden ilham alınarak ortaya çıkmıştır.

Proje Adı : STUDIO NL CONTROLLED CHAOS, Tasarımcıların adı : Athanasia Leivaditou, Müşterinin adı : ATHANASIA LEIVADITOU (STUDIO NL) - www.studionl.com.

STUDIO NL CONTROLLED CHAOS Ofis

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.