Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çaydanlık

Unpredictable

Çaydanlık Gelecekte, kullanıcı deneyimi ürün tasarımında giderek daha önemli bir rol oynayacaktır. Her tüketicinin kendine özgü bir özelliği olduğundan, daha insancıllaştırılmış ürünler tasarlamak için tüketicinin her yönüyle ilgili hissi göz önünde bulundurulmalıdır. Bu tasarımın konsepti, kullanıcıları kendi çaydanlıklarını duyularına ve hayal güçlerine göre tasarlamaya teşvik etmektir. Çeşitli esnek bileşenleri söküp yeniden monte ederek, kullanıcılar demliğin görünümünü değiştirebilir ve günlük yaşamda çok eğlenceli hale getiren yöntemleri kullanabilirler.

Proje Adı : Unpredictable, Tasarımcıların adı : zhizhong, Müşterinin adı : .

Unpredictable Çaydanlık

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.