Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kontrol Merkezi

Functional Aesthetic

Kontrol Merkezi Bu havaalanı kontrol merkezi tasarımının amacı, yoğun donanımlı teknik alanların etkin bir şekilde birbiriyle uyumunu arttırıp, beklenmedik lojistik karışıklıkları azaltmak ve şuan ki kontrol merkezini modernize etmektir. Merkez üç farklı alandan oluşmaktadır: Günlük Yönetim & İşlem Bölgesi, Müdür Ofisi ve Acil İşlem Ofisi. Tavanın ve alüminyum duvar panellerin ayırt edici bir mimari olması haricinde akustik, aydınlatma ve klima talepleri de karşılanmış bulunmaktadır.

Proje Adı : Functional Aesthetic, Tasarımcıların adı : Lam Wai Ming, Müşterinin adı : Hong Kong Airport Authority.

Functional Aesthetic Kontrol Merkezi

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımcısı

Dünyanın en iyi tasarımcıları, sanatçıları ve mimarları.

İyi tasarım büyük bir takdiri hak eder. Her gün, özgün ve yenilikçi tasarımlar, harika mimari, şık moda ve yaratıcı grafikler yaratan harika tasarımcılara yer vermekten mutluluk duyuyoruz. Bugün size dünyanın en büyük tasarımcılarından birini sunuyoruz. Bugün ödüllü bir tasarım portföyüne göz atın ve günlük tasarım ilhamınızı alın.