Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kontrol Merkezi

Functional Aesthetic

Kontrol Merkezi Bu havaalanı kontrol merkezi tasarımının amacı, yoğun donanımlı teknik alanların etkin bir şekilde birbiriyle uyumunu arttırıp, beklenmedik lojistik karışıklıkları azaltmak ve şuan ki kontrol merkezini modernize etmektir. Merkez üç farklı alandan oluşmaktadır: Günlük Yönetim & İşlem Bölgesi, Müdür Ofisi ve Acil İşlem Ofisi. Tavanın ve alüminyum duvar panellerin ayırt edici bir mimari olması haricinde akustik, aydınlatma ve klima talepleri de karşılanmış bulunmaktadır.

Proje Adı : Functional Aesthetic, Tasarımcıların adı : Lam Wai Ming, Müşterinin adı : Hong Kong Airport Authority.

Functional Aesthetic Kontrol Merkezi

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.