Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Elbise Askısı

Linap

Elbise Askısı Bu zarif elbise askısı, en büyük sorunlardan bazılarına çözümler sunar - dar yakalı elbise takma zorluğu, iç çamaşırı asma zorluğu ve dayanıklılık. Tasarımın ilhamı, sürekli ve dayanıklı olan ataştan geldi ve son şekillendirme ve malzeme seçimi bu sorunların çözümlerinden kaynaklanıyordu. Sonuç, son kullanıcının günlük hayatını kolaylaştıran harika bir ürün ve aynı zamanda bir butik mağazanın güzel bir aksesuarıdır.

Proje Adı : Linap, Tasarımcıların adı : Erol Erdinchev Ahmedov, Müşterinin adı : E.E. Design - Erol Erdinchev.

Linap Elbise Askısı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.