Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ayarlanabilir Masa Lambası

Poise

Ayarlanabilir Masa Lambası Studio'dan Robert Dabi tarafından tasarlanan bir masa lambası olan Poise'ın akrobatik görünümü, statik ve dinamik ve büyük veya küçük duruş arasında geçiş yapıyor. Aydınlatılmış halkası ile onu tutan kol arasındaki orana bağlı olarak, daireye kesişen veya teğet bir çizgi oluşur. Daha yüksek bir rafa yerleştirildiğinde, halka raftan sarkabilir; veya halkayı eğerek çevredeki bir duvara dokunabilir. Bu ayarlanabilirliğin amacı, sahibini yaratıcı bir şekilde dahil etmek ve çevresindeki diğer nesnelerle orantılı olarak ışık kaynağıyla oynamaktır.

Proje Adı : Poise, Tasarımcıların adı : Dabi Robert, Müşterinin adı : unform.

Poise Ayarlanabilir Masa Lambası

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.