Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Konut Ev

Soulful

Konut Ev Tüm alan sakinliğe dayanıyor. Tüm arka plan renkleri açık, gri, beyaz vs.'dir. Alanı dengelemek için, boşlukta bazı dokulu metal süslemeler gibi benzersiz baskılara sahip yastıklar gibi koyu kırmızı gibi bazı yüksek düzeyde doygun renkler ve bazı katmanlı dokular görünür. . Fuayede muhteşem renkler olurken, mekana uygun sıcaklığı da katıyorlar.

Proje Adı : Soulful , Tasarımcıların adı : Sha Lu, Müşterinin adı : MULU .

Soulful  Konut Ev

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım ekibi

Dünyanın en büyük tasarım ekipleri.

Bazen gerçekten harika tasarımlar ortaya çıkarmak için çok büyük bir yetenekli tasarımcı ekibine ihtiyacınız var. Her gün, ödüllü, yenilikçi ve yaratıcı bir tasarım ekibine sahibiz. Dünya çapındaki tasarım ekiplerinden özgün ve yaratıcı mimari, iyi tasarım, moda, grafik tasarımı ve tasarım stratejisi projelerini keşfedin ve keşfedin. Büyük usta tasarımcıların orijinal eserlerinden ilham alın.