Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Konut Ev

Soulful

Konut Ev Tüm alan sakinliğe dayanıyor. Tüm arka plan renkleri açık, gri, beyaz vs.'dir. Alanı dengelemek için, boşlukta bazı dokulu metal süslemeler gibi benzersiz baskılara sahip yastıklar gibi koyu kırmızı gibi bazı yüksek düzeyde doygun renkler ve bazı katmanlı dokular görünür. . Fuayede muhteşem renkler olurken, mekana uygun sıcaklığı da katıyorlar.

Proje Adı : Soulful , Tasarımcıların adı : Sha Lu, Müşterinin adı : MULU .

Soulful  Konut Ev

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.