Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Avlu Ve Bahçe Tasarımı

Shimao Loong Palace

Avlu Ve Bahçe Tasarımı Doğal ve akıcı bir dil kullanılarak peyzajın mantıklı bir şekilde düzenlenmesi, avlu birden çok boyutta birbirine bağlanmış, iç içe geçmiş ve sorunsuz bir şekilde dönüştürülmüştür. Dikey stratejiyi ustaca kullanarak, 4 metrelik yükseklik farkı, projenin öne çıkan özelliği ve özelliği olarak tersine çevrilerek, çok seviyeli, sanatsal, canlı, doğal bir avlu manzarası oluşturacak.

Proje Adı : Shimao Loong Palace, Tasarımcıların adı : Beijing Miland International Landscape Planning and Design Co., Ltd. China, Müşterinin adı : Beijing Miland InternationalLandscape Planning andDesign Co., Ltd..

Shimao Loong Palace Avlu Ve Bahçe Tasarımı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.