Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Beton Duvar Karoları

Tonk Mint

Beton Duvar Karoları Beton, 1800'lerin ortalarındaki icadından bu yana pek değişmeyen çok geleneksel bir malzemedir. Tonk ile betonun yaratıcı ve çağdaş bir yorumu var. Her Tonk tasarımı, açılarla oynayarak kişiselleştirilebilen modüler bir yapıya sahiptir. Bu özellik, insanlara kendi zevklerine, tercihlerine ve hayal güçlerine göre kendi duvarlarını tasarlama imkanı sunmaktadır. Tonk Mint'in tasarımı doğadaki nane yapraklarından esinlenmiştir. Bu model, tüm Tonk tasarımlarının ayırt edici özelliği olan farklı motifler elde etmek için varyasyonlarla da kullanılabilir.

Proje Adı : Tonk Mint, Tasarımcıların adı : Tonk Project, Müşterinin adı : Tonk Project.

Tonk Mint Beton Duvar Karoları

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.