Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Iskele Tadilatı

Dongmen Wharf

Iskele Tadilatı Dongmen rıhtımı, Çengdu'nun ana nehri üzerindeki bin yıllık bir iskeledir. Son "eski şehir yenileme" turu nedeniyle, bölge temelde yıkılmış ve yeniden inşa edilmiştir. Proje, temelde ortadan kaybolan bir kent kültür alanında sanat ve yeni teknolojinin müdahalesiyle görkemli bir tarihi tabloyu yeniden sunmak ve uzun uyuyan kentsel altyapıyı aktif hale getirmek ve kentsel kamusal alana yeniden yatırım yapmaktır.

Proje Adı : Dongmen Wharf, Tasarımcıların adı : Yingjie Lin Yuanyuan Zhang, Müşterinin adı : Verge Creative Design.

Dongmen Wharf Iskele Tadilatı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.